Blog thumbnail

Sosyal Medyanın, İlişkilerin ve Bağlantının Ötesine Geçin

Blog thumbnail in ,

Ya yakın ve uzaktaki daha fazla arkadaşımızla bağlantı kurmanın, “tüm hisleri” paylaşmanın, kendimizi ifade etmenin yeni yollarına sahip olmanın  ve  en iyi, bazen en çok arzu ettiğimizi öne çıkarma becerisine sahip olmanın bir yolu olsaydı ?

Hayır, Snapchat değil.

Sosyal medya, dünyayla paylaşmayı seçtiğimiz şeyler ile aslında arkadaşlarımızla yüz yüze takılmak arasında bir boşluk var. Sonuçların sonuçları, sizi yalnızca durum güncellemeleri, fotoğraflar, günden güne önemli anları yakalayan videolar aracılığıyla bilmelerini istediğiniz şeylere dayanarak tanıyan, özenle seçilmiş bir bağlantı grubudur.

Eksik olan, vurgular arasındaki her şeyin ‘gerçekliğidir’. Aslında, sosyal hayatınızı hiç hayal etmediğiniz şekillerde zenginleştirmek için dünyanın her yerinden arkadaşları içeren bir olasılıklar dünyası var.

IMVU deniyor  .

Bağlandığımızda hayatın daha iyi olduğuna inanıyoruz. Etkileşimli platformumuz, ideal kimliğinizi oluşturabileceğiniz, kendinizi görsel olarak ifade edebileceğiniz, arkadaşlarınızla takılabileceğiniz ve dünyanın her yerinden insanlarla yenilerini yapabileceğiniz çevrimiçi bir deneyim olan insanları yepyeni bir şekilde bağlantı kurmaya teşvik ediyor.

IMVU milyonlarca insanın hayatını değiştirdi: en yalnız zamanlarda arkadaşlıklar yarattı , en olası olmayan yerlerde yaratıcılığa ilham verdi , çevrimiçi romantizmi gerçek hayat evliliğine dönüştürdü ve hayatın zorluklarının ortasında topluluk aracılığıyla umut sağladı.

Nasıl?

IMVU, günlük zorluklardan kaçma şansı ve çevrimiçi arkadaşlarla bir topluluk oluşturma fırsatı vaat ediyor. Biri IMVU’ya katıldığında, onlara gerçek benliğini yaratma, yeni biriyle tanışma, yeni şeyler yapma, tüm hisleri hissetme ve hepsini paylaşma şansı sunuyoruz.

başlamaya hazır mısın?

Kimi size katılmaya davet edeceksiniz ?

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0

No products in the cart.

Enter your search & hit enter